Yıllık
Tecrübe

GELİŞME STRATEJİSİ

Mega-Farma İlaç Sanayi; Jenerik ürün geliştirme faaliyetlerine 2010 yılı itibariyle başlamıştır.

Jenerik ruhsatlandırmada önem arz eden formülasyon, patent, marka tescili, biyoeşdeğerlik gibi teknik konularda tecrübeli bir ekibe sahiptir.

Lisans altında ruhsatlayacağımız ürünleri Türkiye’de tanıtmak ve pazarlamak firma önceliklerimiz arasında yer almaktadır. Bu amaçla; Mega-Farma İlaç Sanayi, global ilaç pazarında yaptığı araştırmaları ile Türkiye pazarına sunacağı yeni ürünlerin arayışı içindedir. Bu doğrultuda imzaladığı veya imzalayacağı lisans anlaşmalarıyla amacı, iş ortaklarının beklentilerini tatmin eden, karşılıklı kazanmaya yönelik, uzun vadeli ilişkiler kurmaktır.

34

+ürün

2000

+satıcı

200000

+sipariş

İlde
Faaliyet

HAKKIMIZDA

Mega Farma ilaç şirketi yerli sermaye ile 1999 yılında kurulmuştur. İlaç ve kozmetik alanında ürünleri yanı sıra 2012 yılından itibaren ürünlerine gıda takviyeleri ve CE sertifikalı ürünleri de katarak, kısa ve uzun vadeli hedeflere ulaşmak üzere satış pazarlama ağı ile 7 coğrafi bölgede faaliyet göstermektedir.

Hedef çalışma alanları Bölgelerde bulunan eczaneler ve sağlık kuruluşlarında görevli doktorlar olup, branşlar ; Ortopedi – Fizik Tedavi – Kadın doğum – Dermatoloji – Diş olarak yer almaktadır , yeni çıkarılması planlanan ürünler ile de diğer branşları çalışma alanımıza katmak istiyoruz.

Sağlık sektöründe ürünlerimizi personelimiz ile planlı, etik kurallar doğrultusunda çalışmayı hedefledik. Mega-Farma olarak üzerimize düşen temsil yeteneğini yorulmadan, bıkmadan, heyecanla gerçekleştiren, yeni arayışlar içinde müşterileri ile bütünleşerek güvenle büyüyoruz. 20 yıllık tecrübe , yetenekli saha ekibi ve yöneticilerimiz ile sizlere Mega Sağlık sunmaya devam ediyoruz...

7

+bölge

14

+merkez

21

+il

Misyon & Vizyon

MİSYONUMUZ & VİZYONUMUZ

Mega- Farma ilaç sanayi, her zaman bilimin verdiği güveni benimseyerek, büyük bir tutkuyla, sizlerin yaşam kalitesini arttırmak için çalışmaktır.

Yeni teknolojileri yaşamla birleştirerek sağlıkta uzun vadede insanların hayatlarına iz bırakmak.

Kaliteli ve güvenilir üretim süreci geçirmek.

Değerler

DEĞERLERİMİZ

İnsan odaklı, hümanist, eşitlikçi yönetim anlayışı,

Bilim merkezli, gelişime açık, yenilikçi gelişme stratejisi,

Bilgisini ve deneyimini paylaşmaya açık, bilgiden ve deneyimden beslenen,

Güler yüzlü, saygılı, etik pazarlama anlayışı,

Tutkulu, cesur ve ekip çalışmasına yatkın saha kadrosu ile sizlere hizmet ediyoruz...

Sosyal Sorumluluk

SOSYAL SORUMLULUK

Doğaya olan sevgimizi , insan ve hayvan haklarına olan bağlılığımızı sürdürmek amacıyla Mega-Farma ; sosyal sorumluluk projeleri yürütmeye hazırlanıyor.

Geri dönüştürülebilir ambalaj kullanan firmamız , sizler için fidan bağışlamayı , daha yeşil bir gelecek için el ele vermeyi hedefliyor. Bizlere ilham olan doğa için her bir Mega-Farma ürünü , dünyamızın akciğerine katkıda bulunacak...

Bu süreçte hayvan dostlarımızı unutmuyoruz!

Hayvan barınaklarına desteği eksiltmiyor , onlara mutlu ve huzurlu bir yuvayı eksik etmiyoruz.

Takip edebileceğiniz bir bağış sistemi için kolları sıvadık. Mega Yuvalar için biz hazırız! Dünya için sorumluluğumuzun farkındayız...

Bu sorumluluğu severek kabul ediyoruz.